Opis
Styl i elegancja w Lampa sufitowa ITALUX Astor HP-710AG-02G-863WE
Lampa sufitowa ITALUX Astor HP-710AG-02G-863WE to doskonały wybór dla osób ceniących sobie połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Wykonana z wysokiej jakości stali i eleganckiego szkła, jej efektowny koniakowy klosz nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. O wymiarach 38 cm wysokości oraz 28 cm średnicy, lampa idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach, od salonu po jadalnię. Przeznaczona do montażu w pomieszczeniach o standardowym poziomie wilgotności (IP20), zapewnia nie tylko estetyczne oświetlenie, ale także trwałość i styl.
Gdzie możesz ją wykorzystać
Lampa sufitowa ITALUX Astor HP-710AG-02G-863WE doskonale odnajdzie się w różnych aranżacjach wnętrz. Oto kilka sugestii na jej wykorzystanie:
- W eleganckim salonie, gdzie stanie się centralnym punktem dekoracyjnym.
- W przestronnej jadalni, tworząc przyjemny nastrój podczas posiłków.
- W przedpokoju, witając gości ciepłym, koniakowym światłem.
- W domowym biurze, dodając klasy i nowoczesności.
Dlaczego warto wybrać ten model
Sięgając po lampę sufitową ITALUX Astor HP-710AG-02G-863WE, inwestujesz w elegancję i funkcjonalność. Koniakowy klosz nie tylko efektownie odbija światło, ale także wprowadza do pomieszczenia ciepło, które sprzyja relaksowi i komfortowi. Jej stylowy wygląd podnosi estetykę wnętrz, a solidne materiały gwarantują długowieczność, co sprawia, że lampa ta stanowczo wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki niej, nawet najprostsze przestrzenie zyskają na wyrazie oraz charakterze, tworząc przytulne i inspirujące otoczenie.
Dane techniczne
Kolor | Czarny |
Możliwość ściemniania | Nie |
Materiał | Metal |
Styl | Designerski |
Ilość źródeł światła | 2 |
Źródło światła | Żarówka LED |
Rodzaj trzonka | G9 |

Producent
Italux spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Mrówcza 208
04-697 Warszawa, Polska
[email protected]
+48 22 815 69 62
Opinie o produkcie (0)
Lampa sufitowa ITALUX Astor HP-710AG-02G-863WE





towar niedostępny

Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
od 1 000zł
7% rabatu
od 3 000zł
9% rabatu
od 5 000zł
12% rabatu
od 7 000zł
15% rabatu
od 10 000zł
Indywidualne negocjacje cen