Opcje przeglądania
Producent
-
Agnella
-
Arte
-
Asiatic
-
BN Walls
-
Borastapeter
-
Caesar
-
Caselio
-
Cole&Son
-
Colorex
-
Designflooring
-
FD
-
Fortelock
-
Good4Wall
-
Harlequin
-
InFire
-
INGK Behang
-
Irsap
-
Khroma
-
King Wall
-
KT Exclusive
-
Lamelio
-
Les Dominotiers
-
MultiContract
-
NMC
-
Orac
-
OtoWnętrze Select
-
PARA
-
Pergo
-
Rasch
-
Rasch Textil
-
Reve Walls
-
Sandudd
-
Scala
-
ter Hürne
-
UZIN
-
Vinylpex
Cena
-
od
do
Podłoga winylowa ter Hürne Pro Dąb Salvador Długa deska
Panele winylowe klejone Dąb Salvador ter Hürne w ciemniejszym odcieniu dębu, z głęboko szczotkowaną, matową powierzchnią. Format długiej deski 1516,9 x 241,3 mm, warstwa użytkowa 0,55 mm. Klasa 23/33/42. Odpowiednie do ogrzewania podłogowego i pomieszczeń wilgotnych. 10 szt. = 3,66 m² w paczce.
Frazy alternatywne: panele winylowe do klejenia, podłoga winylowa dąb ciemny, LVT 0,55 mm, podłoga winylowa do salonu, długie deski winylowe, podłoga komercyjna 33 klasa
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga drewniana ter Hürne Classic Collection Dąb Ordesa Deska
Podłoga drewniana dąb ter Hürne Dąb Ordesa
Jasna, stonowana podłoga drewniana dąb w chłodniejszym, lekko szarawym odcieniu. Na zdjęciach widać delikatne usłojenie i drobne sęki, które nadają powierzchni naturalny, spokojny charakter. Szczotkowana struktura podkreśla rysunek drewna, a wykończenie extra mat ogranicza odbicia światła.
Model Dąb Ordesa z kolekcji Hywood dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, minimalistycznych salonach i przestrzeniach z dużymi przeszkleniami. Jasny kolor optycznie powiększa pomieszczenie i dobrze współgra z czarną stolarką, jasnymi ścianami oraz prostymi formami mebli.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga drewniana ter Hürne Noblesse Collection Dąb Tyresta Deska pałacowa
Podłoga drewniana dąb Tyresta deska pałacowa ter Hürne
Jasna podłoga drewniana dąb Tyresta w naturalnym, ciepłym odcieniu z wyraźnym usłojeniem i pojedynczymi sękami. Na zdjęciach widać spokojny rysunek drewna oraz szczotkowaną strukturę, która podkreśla charakter dębu. Powierzchnia jest extra matowa, bez efektu połysku.
Szeroki format 2375 x 270 mm ogranicza ilość łączeń i tworzy jednolitą taflę podłogi. Ta deska pałacowa dąb 270 mm sprawdzi się w salonie, sypialni i otwartych przestrzeniach. Jasny kolor dobrze współpracuje z betonem, drewnem i czarnymi dodatkami.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga drewniana ter Hürne Classic Collection Dąb Caledonian Forest Deska Olio
Podłoga drewniana Dąb Caledonian Forest Hywood
Podłoga drewniana Dąb Caledonian Forest w formacie szerokiej deski 2197 x 233 mm daje naturalny, jasny efekt z wyraźnymi sękami i mocnym rysunkiem słojów. Na zdjęciach widać ciepły, miodowy odcień dębu, który dobrze rozjaśnia przestrzeń i współgra z dużymi przeszkleniami.
Szczotkowana powierzchnia podkreśla strukturę drewna, a wykończenie extra matowe ogranicza odbicia światła. Duży format deski zmniejsza ilość łączeń i sprawia, że podłoga wygląda spójnie w salonie, jadalni czy otwartej strefie dziennej.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga drewniana ter Hürne Noblesse Collection Dąb Beverin Deska pałacowa Olio
Podłoga drewniana Dąb Beverin ter Hürne Hywood
Podłoga drewniana Dąb Beverin to szeroka deska pałacowa dębowa o wyraźnym, ciepłym i głębokim wybarwieniu. Na zdjęciach widać naturalne zróżnicowanie kolorystyczne, mocniej zaznaczone sęki oraz intensywnie podkreślone usłojenie. Wędzona powierzchnia nadaje drewnu ciemniejszy ton i bardziej zdecydowany charakter.
Format 2375 x 270 mm ogranicza ilość łączeń i buduje efekt jednolitej tafli. Szczotkowanie wydobywa strukturę drewna, a wykończenie Nature Protec OLIO pozostawia extra matowy efekt bez połysku. Model sprawdzi się w salonach, loftach, nowoczesnych wnętrzach oraz tam, gdzie podłoga ma być wyraźnym elementem aranżacji.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Avatara Design Floor - Pro Kamień Dia Kamień
Podłoga winylowa w dekorze kamienia z wyraźnym rysunkiem i szarym odcieniem. Duży format płyt oraz wykończenie extra mat nadają nowoczesny charakter. Montaż klejony zapewnia trwałość i stabilność.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Stone Edition Pro Kamień Spa Kamień naturalny
Beżowa podłoga winylowa w dekorze kamienia. Extra matowa powierzchnia, duży format płyt i odporność na wilgoć. Do kuchni, łazienki i salonu.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Chevron Edition Dąb Dublin Chevron
Panele winylowe w jodełkę francuską – elegancki wygląd, wysoka trwałość i wodoodporność.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Wood Edition Dąb Berlin Długa deska
Jasna podłoga winylowa w formacie długiej deski z delikatnym rysunkiem drewna. Matowa powierzchnia i mikrofaza porządkują układ desek. Do salonu, sypialni i na ogrzewanie podłogowe.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Wood Edition Sosna Bergen Długa deska
Panele winylowe Sosna Bergen w jasnym odcieniu z wyraźnym usłojeniem. Długa deska, odporność na wilgoć i montaż na klik sprawiają, że to rozwiązanie do salonu, kuchni i łazienki.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Perform Wood Edition Sosna Bergen Długa deska
Panele winylowe Sosna Bergen
Sosna Bergen to jasne panele winylowe w formacie długiej deski, z matową powierzchnią i wyraźnym dekorem drewna sosnowego. Sprawdzą się w salonie, jadalni, kuchni, korytarzu i wilgotnych pomieszczeniach. Nadają się na ogrzewanie podłogowe i mają system montażu LOCKitEASY.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Pro Wood Edition Dąb Riga Długa deska
Podłoga winylowa w naturalnym, lekko szarym odcieniu dębu z wyraźną strukturą. Klejony montaż zapewnia stabilność. Do salonu i nowoczesnych wnętrz.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Podłoga winylowa ter Hürne Pro Stone Edition Kamień Siena Kamień naturalny
Jasna podłoga winylowa w stylu betonu. Duże płyty, matowa powierzchnia i montaż na klej.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Listwa gzymsowa NOEL & MARQUET AD24 (NMC)
Listwa gzymsowa AD24 od firmy NMC to minimalistyczny element sztukaterii, który jest połączeniem doskonałej jakości i praktycznego rozwiązania. Produkt jest pomalowany na biało i gotowy do natychmiastowego montażu. Listwę wykonano z twardego tworzywa, które jest odporne na wilgoć i na uderzenia.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Listwa gzymsowa NOEL & MARQUET Z11 (NMC)
Listwa gzymsowa Z11 od firmy NMC to elegancki element sztukaterii ze zdobieniem, który jest połączeniem doskonałej jakości i praktycznego rozwiązania. Produkt jest pomalowany na biało i gotowy do natychmiastowego montażu. Listwę wykonano z twardego tworzywa, które jest odporne na wilgoć i na uderzenia.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Listwa gzymsowa narożna NOEL & MARQUET Z42 (NMC)
Listwa gzymsowa narożna Z42 od firmy NMC to elegancki element sztukaterii ze zdobieniem, który jest połączeniem doskonałej jakości i praktycznego rozwiązania. Produkt jest pomalowany na biało i gotowy do natychmiastowego montażu. Listwę wykonano z twardego tworzywa, które jest odporne na wilgoć i na uderzenia. Opakowanie zawiera 4 narożniki.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Listwa gzymsowa NOEL & MARQUET WT10 (NMC)
Listwa gzymsowa WT10 od firmy NMC to prosty i elegancki element sztukaterii, który jest połączeniem doskonałej jakości i praktycznego rozwiązania. Listwę wykonano z twardego ale lekkiego tworzywa, które jest odporne na wilgoć i na uderzenia.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Listwa gzymsowa NOEL & MARQUET E (NMC)
Listwa gzymsowa E od firmy NMC to prosty i elegancki element sztukaterii, który jest połączeniem doskonałej jakości i praktycznego rozwiązania. Listwę wykonano z twardego ale lekkiego tworzywa, które jest odporne na wilgoć i na uderzenia.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Listwa gzymsowa NOEL & MARQUET NE2 Pure (NMC)
Listwa gzymsowa NE2 Pure od firmy NMC to prosty i elegancki element sztukaterii, który jest połączeniem doskonałej jakości i praktycznego rozwiązania. Listwę wykonano z twardego ale lekkiego tworzywa, które jest odporne na wilgoć i na uderzenia.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Narożnik sztukaterii NOEL & MARQUET SP2-5 (NMC)
Narożnik SP2-5 od firmy NMC to prosty i elegancki element sztukaterii, który jest połączeniem doskonałej jakości i praktycznego rozwiązania. Narożnik wykonano z twardego ale lekkiego tworzywa, które jest odporne na wilgoć i na uderzenia.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni