Dane techniczne
| Sposób montażu | Wolnostojacy |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 15 |
| Sposób otwierania | uchwyt zintegrowany z drzwiami |
| Rodzaj zawiasów | zawiasy górne |
| Rodzaj wyświetlacza | dotykowy LED |
| Ilość stref | 1 |
| Zakres chłodzenia | 4-18°C |
| Dodatkowe informacje | Możliwość przechowywania otwartych butelek |
| Nagrzewnica PTC | Nie |
| Wymagania dot. Instalacji | Wolnostojacy |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 134 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 515x430x480 |
| Półki | Drewniane, przesuwne |
| Poziom hałasu | 40dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie bezpośrednie, kompresor |
| Drzwi | NIEODWRACALNE, 2 szyby (zabezpieczone przed promieniowaniem UV) |
| Oświetlenie | Niebieskie oświetlenie wnętrza LED |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Chłodziarka do wina Dunavox czarny Home 16
0
Zaoszczędź dodatkowe 15% z montażem
Napisz lub zadzwoń →
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
od 1 000zł
7% rabatu
od 3 000zł
9% rabatu
od 5 000zł
12% rabatu
od 7 000zł
15% rabatu
od 10 000zł
Indywidualne negocjacje cen