Opis
Szyty na miarę mural ścienny "Sagano" przedstawia las smukłych bambusów delikatnie pokrytych chińskim tuszem w miękkim sepiowym kolorze. Azja i jej charakterystyczne drzewo zapraszają do wnętrz, przynosząc spokój i ciszę. Bambusy, wypracowane bardzo precyzyjnie, niemal tworzą rowek i nadają rytm tapecie. Te na pierwszym planie są bardziej wyraziste, bardziej zaznaczone, podczas gdy te w tle zanikają, jakby nie dało się ich wyraźnie odróżnić od otaczającej mgły. Rozproszone liście bambusa uwydatniają tę tapetę, która jest zarówno prosta, jak i niezwykle wysublimowana oraz elegancka.
Możemy sobie doskonale wyobrazić panoramiczny mural ścienny "Sagano" w bohemy lub wabi-sabi wnętrzu, do którego wniesie jeszcze więcej spokoju i naturalności.
Zalecamy dodanie 5 cm do wysokości i szerokości, są to marginesy bezpieczeństwa.
| Rodzaj tapety | Włóknina |
| Typ | Panoramiczny mural ścienny na zamówienie |
| Klej | Klej do tapet |
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 540 cm |
| Montaż tapety | Nakładanie kleju na ścianę |
| Pochodzenie | Francja |
| Dostawa | W rolce |
| Szerokość brytu | 70 cm |
Dane techniczne
| Kolor | Murale białe |
| Wzór | Murale botaniczne |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Les dominotiers
31 Rue De L'abbé Grégoire
75006 Paris, Francja
[email protected]
01 86 65 29 70
Importer
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Leśna 31
26-052 Zgórsko, Polska
[email protected]
41 346 53 05
Opinie o produkcie (0)
Grafika Les Dominotiers VOLUME 7 - CONTREES LOINTAINES Sagano DOM520
0
Zaoszczędź dodatkowe 15% z montażem
Napisz lub zadzwoń →
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
od 1 000zł
7% rabatu
od 3 000zł
9% rabatu
od 5 000zł
12% rabatu
od 7 000zł
15% rabatu
od 10 000zł
Indywidualne negocjacje cen