Opis
Szyta na miarę panoramiczna tapeta "Isle de France Grisaille" oferuje wspaniały widok na górę Trois Mamelles na Mauritiusie, dawniej nazywanym Isle de France.
Ta panoramiczna tapeta była inspirowana opisem Mauritiusa w powieści "Paul et Virginie" napisanej przez Bernardina de Saint-Pierre pod koniec XVIII wieku, która odniosła duży sukces.
"Isle de France Grisaille" przywołuje przeszłość delikatnymi i wyblakłymi kolorami. Na pierwszym planie egzotyczne drzewa, wspaniały vacoa, papaja i chińska liczi tworzą ramę, aby podziwiać górę w oddali.
Oryginalność tej szarej tapety pochodzi od obecności bardzo łagodnych kolorów. Niebo o zmierzchu jest przedstawione w gradacji niebieskiego i żółtego, podczas gdy roślinność jest zabarwiona odcieniami zieleni lovat, co nadaje jej głęboko poetycki charakter. Delikatna tapeta "Isle de France" doskonale sprawdzi się zarówno we współczesnym, jak i klasycznym wnętrzu.
Zalecamy dodanie 5 cm do wysokości i szerokości, są to marginesy bezpieczeństwa.
| Rodzaj tapety | Włóknina |
| Typ | Panoramiczny mural ścienny na zamówienie |
| Klej | Klej do tapet |
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 565 cm |
| Montaż tapety | Nakładanie kleju na ścianę |
| Pochodzenie | Francja |
| Dostawa | W rolce |
| Szerokość brytu | 70 cm |
Dane techniczne
| Kolor | Murale wielokolorowe |
| Wzór | Murale krajobraz |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Les dominotiers
31 Rue De L'abbé Grégoire
75006 Paris, Francja
[email protected]
01 86 65 29 70
Importer
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Leśna 31
26-052 Zgórsko, Polska
[email protected]
41 346 53 05
Opinie o produkcie (0)
Grafika Les Dominotiers VOLUME 8 - MORIS Isle de France Grisaille DOM602
0
Zaoszczędź dodatkowe 15% z montażem
Napisz lub zadzwoń →
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
od 1 000zł
7% rabatu
od 3 000zł
9% rabatu
od 5 000zł
12% rabatu
od 7 000zł
15% rabatu
od 10 000zł
Indywidualne negocjacje cen