Opis
Panoramiczna tapeta na zamówienie "Zako", co w kreolskim języku Mauritiusa oznacza "małpa", przedstawia te małe zwierzęta, które są liczne na Mauritiusie, szczególnie w górskich regionach, i które są również bardzo szanowane w religii hinduskiej.
W obfitej i bujnej tropikalnej przyrodzie, zamieszkałej przez rośliny i drzewa takie jak aloes, vacoa czy cordyline, wydają się one skakać z gałęzi na gałąź w poszukiwaniu jedzenia, owoców lub trzciny cukrowej, albo po prostu dla zabawy. W oddali, na różowym niebie sugerującym zmierzch, ukazuje się Góra Lwa wśród chmur.
Z jej delikatnymi lub wyrazistymi odcieniami zieleni, piękną paletą bladego różu i starego różu, mural ścienny "Zako" tworzy absolutny spokój. Będzie idealny do stworzenia tropikalnej atmosfery w pomieszczeniu, czy to w przedpokoju, kuchni, sypialni, czy korytarzu.
Zalecamy dodanie 5 cm do wysokości i szerokości, są to marginesy bezpieczeństwa.
| Rodzaj tapety | Włóknina |
| Typ | Panoramiczny mural ścienny na zamówienie |
| Klej | Klej do tapet |
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 560 cm |
| Montaż tapety | Nakładanie kleju na ścianę |
| Pochodzenie | Francja |
| Dostawa | W rolce |
| Szerokość brytu | 70 cm |
Dane techniczne
| Kolor | Murale zielone |
| Wzór | Murale botaniczne |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Les dominotiers
31 Rue De L'abbé Grégoire
75006 Paris, Francja
[email protected]
01 86 65 29 70
Importer
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Leśna 31
26-052 Zgórsko, Polska
[email protected]
41 346 53 05
Opinie o produkcie (0)
Grafika Les Dominotiers VOLUME 8 - MORIS Zako DOM617
0
Zaoszczędź dodatkowe 15% z montażem
Napisz lub zadzwoń →
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
od 1 000zł
7% rabatu
od 3 000zł
9% rabatu
od 5 000zł
12% rabatu
od 7 000zł
15% rabatu
od 10 000zł
Indywidualne negocjacje cen