Opis
Fototapeta botaniczna Wall and more Zefir
Fototapeta Wall and more Zefir ma jasne, lekko lniane tło i delikatny roślinny wzór. Widać na niej wysokie łodygi, pąki, drobne gałązki oraz kwiaty przypominające polne rośliny. Kolory są spokojne: beż, złamana biel, szaroniebieski, przygaszony róż i odrobina ciepłego brązu przy drobnych owocach.
Wzór jest lekki, ale nie pusty. Dolna część ściany dostaje więcej detalu, a góra zostaje spokojniejsza, dlatego tapeta dobrze odnajduje się za łóżkiem, przy sofie, w pokoju dziecka, gabinecie albo w jasnym holu. Nie przyciemnia wnętrza i pasuje do drewna, bieli, beżu, szarości oraz miękkich tkanin.
Dane i konfiguracja
Standardowy rozmiar fototapety to 500 x 300 cm, ale wzór można przygotować także na inny wymiar. Przed zamówieniem można zmienić kadr, teksturę, kolorystykę oraz skalę motywu.
Przy ścianach o nietypowym kształcie, niestandardowym wymiarze, dużej wysokości, większej długości lub na klatce schodowej możliwe jest indywidualne dopasowanie projektu przez grafika. W takich realizacjach warto wcześniej skontaktować się z obsługą, żeby dobrze rozplanować położenie roślin i wysokość wzoru na ścianie.
Tapeta w kwiaty do jasnego wnętrza
Przy tym motywie ważne jest ustawienie kadru. Wysokie łodygi powinny dobrze wypaść względem mebli, zwłaszcza przy łóżku, sofie lub komodzie. Dzięki temu wzór nie zostanie przypadkowo ucięty w miejscu, które zaburzy całą kompozycję.
Dane techniczne
| Kolor | Murale kremowe |
| Wzór | Murale botaniczne |
Bezpieczeństwo
Producent
FARO – SŁAWOMIR JANUS
ul. Pińska 31
03-523 Warszawa, Polska
[email protected]
+48 733 503 290
Opinie o produkcie (0)
Fototapeta Wall and more Zefir 2491 32C
0
Zaoszczędź dodatkowe 15% z montażem
Napisz lub zadzwoń →
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
od 1 000zł
7% rabatu
od 3 000zł
9% rabatu
od 5 000zł
12% rabatu
od 7 000zł
15% rabatu
od 10 000zł
Indywidualne negocjacje cen