Opis
Tapeta WallyArt Yoshi – gradient i kształt w płynnej kompozycji
Tapeta WallyArt Yoshi
Wesoła tapeta z kolekcji WallyArt to bajkowy świat pełen zwierzaków i owoców. Flaming z arbuzem, lisek z pączkiem, krokodyl z cytryną i królik z lodem tworzą radosną kompozycję w delikatnych pastelach. Idealna do pokoju dziecka – wnosi lekkość, kolor i uśmiech na ścianę.
To propozycja dla osób szukających dekoracji dla swoich pociech – idealnej jako tapeta do pokoju dziecięcego.
Tapeta na flizelinie z winylowym wykończeniem
Tapeta WallyArt Yoshi została wykonana w technologii non-woven – podkład z flizeliny zapewnia stabilność i łatwość aplikacji, a frontowa warstwa winylowa pokryta jest bezpiecznymi pigmentami oraz warstwą lateksu, która chroni powierzchnię przed zabrudzeniami i wilgocią.
Grubość: 435 µm, waga: 365 g/m² – tapeta trwała i estetyczna zarazem.
Na wymiar – tapeta bez widocznych podziałów
Model Yoshi drukowany jest na wymiar, co umożliwia precyzyjne dopasowanie do ściany bez nieestetycznych pasów i łączeń. Maksymalna szerokość to 800 cm, a wysokość do 400 cm. Tapeta zachowuje ciągłość wzoru na całej powierzchni, co wzmacnia efekt przestrzenny.
Gdzie warto zastosować tapetę Yoshi?
– Tapeta do sypialni: miękkie formy i spokojna kolorystyka sprzyjają wyciszeniu
– Tapeta do salonu: gra światła i kształtu buduje nowoczesny charakter wnętrza
– Przestrzenie komercyjne i rekreacyjne: efekt wizualny dodaje wnętrzu elegancji i głębi
Wykończenia tapet WallyArt – różne efekty powierzchni
Tapeta WallyArt Yoshi dostępna w trzech wariantach wykończenia:
-
Muro
-
Tela
Muro Tela

Rodzaj montażu:
Na zakładkę Na styk

Dane techniczne
| Kolor | Murale szare |
| Wzór | Murale zwierzęta |
Opinie o produkcie (0)
WallyArt tapeta Yoshi 0204-02
0
Zaoszczędź dodatkowe 15% z montażem
Napisz lub zadzwoń →
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
od 1 000zł
7% rabatu
od 3 000zł
9% rabatu
od 5 000zł
12% rabatu
od 7 000zł
15% rabatu
od 10 000zł
Indywidualne negocjacje cen